با تشکر از انتخاب نرم افزار مدیریت آرشیو فیلم و سریال

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه نمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، برنامه نویس نرم افزار مجاز است، نرم افزار را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.


1- نسخه کامل نرم افزار پس از پرداخت توسط مشتری به صورت آنی فعال و قابل استفاده می باشد در برخی از موارد ممکن است تا 2 روز کاری فعال سازی نرم افزار به طول بیانجامد.

2- نسخه رایگان نرم افزار جهت تست و ارزیابی امکانات نرم افزار توسط کاربر برای دانلود قرار گرفته است، کاربر موظف است امکانات نرم افزار را بررسی نماید تا پیش از خرید با آن آشنایی پیدا نماید و درصورت عدم رضایت از نرم افزار، از خرید صرف نظر نماید.

3- در صورت پایان یافتن اعتبار لایسنس صرف نظر از نوع آن امکان ثبت فیلم های جدید وجود نخواهد داشت اما مشاهده، ویرایش و مدیریت فیلم های از قبل ثبت شده امکان پذیر است.

4- نسخه رایگان نرم افزار امکان ثبت 20 عنوان فیلم و سریال را به کاربر ارائه خواهد داد. برای ثبت فیلم به تعداد بیشتر، کاربر لازم است کد سخت افزاری رایانه خود را در پنل کاربری ثبت نموده و اقدام به خرید نسخه کامل نرم افزار نماید.

5- لایسنس نرم افزار به صورت صرف نظر از نوع آن (دائم، مدت دار) تنها در یک رایانه قابل استفاده است، مشتری می تواند در هر زمان که تمایل داشته باشد از طریق پنل کاربری کد سخت افزاری رایانه قبلی را با کد سخت افزاری رایانه جدید تعویض نماید. با تعویض کد سخت افزاری لایسنس، نرم افزار در سیستم قدیمی به صورت خودکار غیرقابل استفاده خواهد شد. جهت استفاده از نرم افزار به ازای هر رایانه باید لایسنس جداگانه خریداری شود.

6- کاربر/مشتری می تواند مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق بخش پیام رسان جهت پیگیری ارسال نماید.

7- اعمال پیشنهادات کاربران و بروزرسانی نرم افزار تنها و تنها با صلاحدید برنامه نویس در نرم افزار اعمال می گردد.


برنامه نویس نرم افزار مدیریت آرشیو فیلم و سریال می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی نرم افزار قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم اجرا می باشد.


در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق پنل کاربری (بخش پیام رسان) و یا ایمیل info@moviecollection.ir و همچنین لینک زیر مراجعه فرمائید.
ثبت شکایات، انتقادات، پیشنهادات


طراح و برنامه نویس : پیمان محمدی
تلفن پشتیبانی پرداخت آنلاین : 09370975700

ثبت شکایات، انتقادات، پیشنهادات